אטרקציות לבריתה

בשעה טובה, התווספה נסיכה קטנה למשפחה, ואחרי ההתרגשות הראשונית מרמת המתיקות והרוך שלה, מגיע הרגע לתכנן לה מסיבת בריתה. אם מדובר בתינוקת ראשונה, וכחלק מכך, זאת גם הפעם הראשונה שאתם מתכננים אירוע שכזה, מאוד יכול להיות שתמצאו את עצמכם מתקשים לספק תשובות לשאלות כמו: האם לקיים אירוע בערב, או אירוע  בצהריים? האם להזמין תקליטן, או לקיים אירוע סולידי יותר? האם להזמין אטרקציות לבריתה, ובמידה וכן, אז איזה אטרקציות? וכמובן, רשימת השאלות עודנה ארוכה ומסועפת. אז כמובן, שבסופו של דבר ההחלטות לגבי אירוע הבריתה צריכות להיות שלכם, אבל להלן טיפים ומידע, אשר יכולים לסייע לכם עם התשובות.

אירוע בריתה בצהריים


אירוע בריתה
אשר נקבע לשעות הצהריים, יתקיים בדרך כלל או במסעדה או באולם קטן, אשר נועד בעיקר לאירועים מהסוג הזה. היתרון של אירוע מהסוג הזה, טמון בעובדה שהעלויות שלו, יהיו נמוכות משמעותית מאלו של אירוע ערב. ברוב המקרים, הקונספט של האירוע יהיה סולידי, מוזיקת רקע שקטע וארוחה. האירוע בדרך כלל יהיה קצר יחסית, מכיוון שמעבר לארוחה הוא לא יכלול תכנים כלשהם. ישנם כאלו, אשר בוחרים לשלב באירועים מהסוג גם אטרקציות לבריתה כמו סידורי בלונים לעיצוב המקום, צילום מגנטים וכדומה. בדרך כלל, מי שמקיים אירועי צהריים, נוטה להזמין כמות מצומצמת יחסית של אורחים – רק אנשים קרובים.

אירוע בריתה בערב


אם אתם מעוניינים לחגוג את אירוע הבריתה של הקטנטנה “בגדול”, עם תקליטן, מנות משובחות, איפור ערב וקינוחים מעוצבים – אין ספק שאירוע ערב יהווה את האפשרות המועדפת עליכם. אירוע ערב בדומה לאירועים אחרים, אותם הרוב בוחרים לקיים בערבים כמו:  מסיבת חתונה, בר מצווה או בת מצווה, יתקיים באולם או בגן אירועים ויכלול את כל מה שהאירועים הללו בדרך כלל טומנים בחובם: תפריט מושקע לאורחים, תקליטן שירקיד את האורחים, אטרקציות מסוגים שונים, שמלה אלגנטית לאימא, איפור ערב ותספורת, בגדים אלגנטיים לכל שאר בני המשפחה, וכמובן, גם בגד מקסים ומתוק במיוחד לקטנטנה.

אז לא משנה באיזה סוג של אירוע בחרתם, בכדי שהוא יהיה מוצלח, חשוב לתכנן אותו בקפידה, תוך שימת דגש על כל הפרטים, גדולים כקטנים אשר יהוו חלק מהאירוע. לאחר שהחלטתם על סוג האירוע בו אתם מעוניינים, תוכלו להכין צ’ק ליסט מסודר, אשר כולל את כל הפרטים להם אתם צריכים לדאוג – ספקים, אנשי מקצוע, אטרקציות וכן הלאה.. כמובן, חשוב שתכננו בקפידה את התקציב אותו אתם מוכנים/ רוצים להשקיע באירוע ולהתאים את הבחירות אותם תעשו לתקציב. תכנון מסיבת בריתה, אשר יתבצע בצורה מסודרת ומקיפה, יעלה בצורה את הסיכויים שתצאו בסופו של דבר שבעי רצון מהאירוע, וכמובן, יישארו לכם ממנו תמונות איכותיות, אשר יאפשרו לכם בבוא העת, לספר לקטנטנה על אירוע הבריתה שלה.