דוכני מזון לאירועים קטנים

אירוע קטן הוא אירוע קומפקטי, אך כזה שמצריך לא פחות חשיבה מאירועים גדולים. כשיש כמות קטנה של מוזמנים – יש לכך יתרונות רבים. כדאי לרתום אותם למען יצירה של אירוע מוצלח שיאחד בין המוזמנים ויעזור להם ליהנות בכיף ובנעימים. לשם כך כדאי לבחור את המיקום והבידור הנכון, לשכור דוכני מזון לאירועים קטנים ולא לשכוח להשקיע בפרטים.

 

1. לשמור על אינטימיות

אירוע קטן הוא יתרון בראש ובראשונה בשל האינטימיות והקרבה בין המוזמנים, וכדאי לנצל ולהדגיש זאת עד תום. כשמדובר באירוע קטן יחסית, חשוב להקפיד לבחור מיקום בגודל מתאים ולא ללכת על אפשרויות גרנדיוזיות מדי. אם אתם מתכננים לערוך את האירוע באולם או במקום סגור אחר, האירוע ירגיש פחות אינטימי ומדויק כשכמות האנשים איננה תואמת את גודל האולם. גם כאשר האירוע נערך במיקום חיצוני כדאי לבחור מיקום שאינו פתוח מדי ולא יאפשר לאנשים להתפזר יתר על המידה.

 

2. בחירת האוכל הנכון – דוכני מזון לאירועים קטנים

בחירה נכונה בתחום המזון היא קריטית בכל סוג וגודל של אירוע. אוכל הוא תרבות וכשמדובר באירוע – האוכל הוא חלק מהאווירה וההווי של האירוע. כדאי לבחור מזון שמוגש באופן חופשי ופתוח ויאפשר למוזמנים להמשיך לתקשר אחד עם השני באופן מלא. גם בגזרת האוכל כדאי לתחזק את רמת האינטימיות בין האורחים. אופציה טובה היא לשכור דוכני מזון לאירועים קטנים ולגוון בין סוגי המזון המלוח והמתוק. כך קל לאכול גם בעמידה, לשמור על אווירה קלילה ורמת תקשורתיות גבוהה בין המוזמנים.

3. להתאים את הבידור למוזמנים

קהל לאירוע קטן הוא קהל הומוגני יחסית לאירועים גדולים יותר. גם במקרה זה מדובר ביתרון עבורכם. חישבו מה מאחד בין המוזמנים ואילו אטרקציות או אמצעי בידור תוכלו לשכור עבורם. בעוד כשמדובר בקהלים גדולים קשה יותר לקלוע לטעם של מרבית המוזמנים – כאן קל יותר. תוכלו להזמין למשל אנשי מקצוע או אמנים שיופיעו ויספקו תוכן ובידור מסוג מסוים או אטרקציות בידוריות אחרות – אנלוגיות ודיגיטליות כאחד. כדאי לתת עדיפות לאטרקציות שיחברו בין המוזמנים ויאפשרו חוויה משותפת.

4. מתנה לקינוח

מתנה בסוף האירוע היא בהחלט נוהג נפוץ – גם אם לא בכל אירוע. כשמדובר באירוע קטן יותר, קל וכלכלי יותר להעניק למוזמנים מתנה בסיומו. גם כאן כדאי לחשוב מה יכול לאחד ביניהם ולבחור מתנה שמתאימה לאופי ולסגנון האורחים. לא צריך להגזים ואפשר להסתפק במתנה קטנה וצנועה למען הכוונה והתחושה הטובה.

5. להשקיע בפרטים הקטנים

כשהאירוע קטן יחסית ויש פחות מוזמנים – יש יותר פנאי, זמן וחשק להשקיע בפרטים הקטנים. מלבד המתנה שהוזכרה, אלו יכולים להיות למשל סידורי השולחנות, סידורי פרחים או פריטים אחרים בעיצוב האירוע – וכל מקרה לגופו. אולי כדאי אפילו לחשוב על קונספט מסוים וייחודי לאירוע כולו.

 

להזמנת אטרקציות לאירועים ודוכני מזון לאירועים קטנים כגון דוכן פלאפל, דוכן נקניקיות, דוכן ופל בלגי ודוכני מזון נוספים, צרו איתנו קשר במספר 052-8383355 ונדאג לספק לכם את מה שאתם צריכים לאירוע מוצלח במיוחד.