עם כל אירוע שחולף באים רעיונות חדשים, ליצירת אטרקציות לאירועים חדשות ומפתיעות שיעניקו ייחודיות לאירוע הבא. כאשר מתכננים כל סוג של אירוע, אם בר מצווה, מסיבת כיתה, ימי כיף לעובדים ועוד, חשוב לבחור בקונספט ראשי שסביבו כל האירוע יחוג. את הקונספט בדרך כלל בוחרים יחד עם בעל האירוע, כאשר צוות ההפקה מעניק רעיונות לאטרקציות שניתן לשלב תחת הקונספט הנבחר. ימי כיף כשמם הם צריכים להתאים לאורחים, מאחר שכל אחד מגדיר כיף בצורה שונה. במידה וקהל הנמענים הוא קבוצה של אנשים מבוגרים, חשוב לתכנן עבורם אירוע בהתאם, שכולל אופי יותר תרבותי, בשילוב של הצגה, הופעה וכמובן ארוחה שתסגור את האירוע.
ימי כיף לילדים
בשונה מקונספט של ימי כיף למבוגרים, כאשר הנמענים הם ילדים ניתן ליהנות ממגוון גדול יותר של אטרקציות מהנות כמו מתנפחים, מכונות שלג, ג’ימבורי, פעילויות במים, ביתני שעשועים, שולחנות משחק לאירועים, בובות ענק, קריוקי ומגוון גדול של הפתעות במיוחד לילדים. מאחר וילדים זקוקים לכמה שיותר תזוזה בכדי ליהנות, לא יהיה ניתן להגדיר ימי כיף על ידי צפייה בהרצאה או בסרט תיעודי, אלא בחוויות ילדותיות של משחק, שעשוע, תחרותיות ובסופו של דבר זכייה במתנות ובגביעים.
בכל מבוגר מתחבא ילד
לעיתים ימי כיף למבוגרים יכולים לשאוב אטרקציות מעולם הילדים, מאחר כי למרות שהמבוגרים לא יודו לעולם, גם בתוכם מתחבא ילד קטן, שהיה רוצה לחוות את אותן חוויות וליהנות מתמימות נעימה ומהנאה ללא מחשבות. כאשר בוחרים באטרקציות עבור יום כיף הן לילדים והן למבוגרים, חשוב לוודא כי מדובר באטרקציות בטיחותיות שעומדות בתקן וכמובן מופעלות באמצעות צוות מקצועי ומיומן, שיהיה אחראי להקים את הציוד ולהפעיל אותו בצורה בטוחה ונכונה.
יום מהנה לעובדים
בשנים האחרונות חברות גדולות מעניקות לעובדיהן ימי כיף מהנים, משולבים באתנחתא ומרגוע יחד עם אתגר ותחרותיות. העובדים יוצרים זיכרונות יחד ומתגבשים וכתוצאה מכך המשרד הרבה יותר זורם ופורח ונראה כי זה גם טריק מאוד יעיל ליצירת אפקטיביות במשרד. אין ספק כי כל אחד מאיתנו זקוק ליום כיף כל מספר חודשים, בכדי להתרענן, לצאת מהשגרה ולנשום קצת מחוץ למשרד.