אנחנו בחברת “כיפלנד” מבינים את נפשם של ילדים ופעוטות באשר הם. חלק גדול מהאטרקציות שלנו מיועד לגילים צעירים עד צעירים מאוד. בגילים הצעירים כמות המתנות המוצעות בשוק היא עצומה, כמו למשל בובת תינוק, מתקנים להשכרה וכמות אינסופית של צעצועים ומשחקים למיניהם. דווקא כשמתבגרים, דומה שעם הזמן האפשרויות מצטמצמות בצורה ניכרת. אם אתם מחפשים מתנות מגניבות ליום הולדת לפעוטות – המתנות הטובות ביותר לגילאים אלו באות בצורת אטרקציות לימי הולדת ולנו יש כמה רעיונות טובים לתת לכם.

 

  1. ג’ימבורי להשכרה

כולם אוהבים ג’ימבורי. כשאנחנו אומרים כולם, אנחנו מתכוונים גם לפעוטות וגם להורים שלהם, כי מתחמי הג’ימבורי שלנו מתוחמים והקטנטנים לא יוכלו לברוח ולהיעלם לפתע. דרכנו תוכלו לשכור מתחם ג’ימבורי מושקע וצבעוני. החבילות שלנו מתחלקות כך:

  • 6 מתקנים לבחירה
  • 6 מתקנים לבחירה + 4 מזרני הגנה
  • 6 מתקנים לבחירה + 4 מזרני הגנה + בריכת כדורים
  • מתחם ג’ימבורי בכל גודל שתרצו מ-8 מ”ר ועד 150 מ”ר

את המתקנים תוכלו לבחור מתוך היצע מגוון ורחב הכולל בין היתר חיות, מנהרות, גלילים ומגלשות. כל ציוד שתקבלו מאיתנו עובר ניקיון קפדני ומגיע אליכם כמו חדש, הן ברמה הפרקטית והן ברמה האסתטית. ג’ימבורי מהווה אופציה נפלאה ופופולארית במיוחד אשר עונה על הצרכים של ההורים והפעוטות כאחד.

  1. מתנפחים לגיל הרך

יש לנו מגוון רחב מאוד של מתנפחים להשכרה וחלק מהם בהחלט מתאימים לגיל שנתיים ומעלה. הם באים בכל מיני נושאים וסיפורים שונים, כמו למשל: מתנפח טירה, מתנפח מסיבת בלונים, מתנפח טירת האבירים – ועוד רבים אחרים. את המתנפחים ניתן להקים בכל מתחם או מיקום שתרצו, לרבות גינה או פארק. ניתן לתפעל אותם בעצמכם או לשכור מאיתנו איש צוות ייעודי לכך.

  1. בובת תינוק

בובות למיניהן מהוות מתנה פופולארית לגיל הרך ולשני המגדרים – יש קלאסיקות שלא נעלמות כל כך מהר. חברות רבות מייצרות בובות מסוגים שונים ובנושאים שונים. חלקן כוללות פיצ’רים מיוחדים כגון מוזיקה או יכולת לדבר, מה שהופך את החוויה ליותר אינטראקטיבית עבור הפעוט. חלק מהבובות באות עם אביזרים וחפצים נוספים כגון עריסה או בקבוק. כשרוכשים בובת תינוק, יש לוודא שהיא מתאימה לגיל שנתיים, שהיא בטיחותית ולא כוללת חפצים שניתן לבלוע.

  1. צעצועים ומשחקים

קל מאוד למצוא אינספור משחקים בנושאים מגוונים המיועדים לגיל הרך. לרוב טווח הגילים הרלוונטי למשחק יהיה רשום על האריזה. קיימים פאזלים, חפצים מנגנים, לגואים, מחשבים ומגוון של צעצועים כחול על פני שפת הים. גם במקרה הזה מומלץ לרכוש את הצעצוע או המשחק שמעניקים את החוויה האינטראקטיבית והצבעונית ביותר עבור הפעוט. אם הם משמיעים צלילים ומשחקים על מספר חושים במקביל – אפילו טוב יותר. לא תמיד קל למשוך את תשומת הלב של בן או בת השנתיים, אז כדאי ללכת מראש על האופציה המעניינת ביותר.