מתנפחים הם בחירה מעולה כאטרקציה מרכזית באירועים לילדים. הם מהווים משטח קפיצה, טיפוס וגלישה ומאפשרים לנו להעניק להם חוויית ילדות מאושרת. מעוניינים לשכור מתקנים מתנפחים ליום ההולדת של הילד המתקיים באזור המרכז? כאן בפוסט: כל הדגשים לבחירת חברת מתנפחים מומלצת באזור המרכז.

 

איך לבחור את החברה המומלצת להשכרת מתנפחים אזור המרכז?

אם תחפשו בגוגל חברה להשכרת מתנפחים באזור המרכז תקבלו מספר גבוה של תוצאות. עכשיו קיימות בידיכם 2 אפשרויות: לבחור בחברה אקראית ולהמר על טיב השירות, איכות המוצר ורמת הבטיחות של המתנפחים. אופציה נוספת: לברר על חברת השכרת מתנפחים במרכז שידועה כחברה מקצועית ואמינה המספקת את המתנפחים בזמן, מציעה שירותי הובלה, הקמה ותפעול ובלי שכל זה יחצה את מסגרת התקציב שלכם. סיכמנו עבורכם שורת טיפים והמלצות ושאלות מכוונות לאיתור חברת האטרקציות במרכז שתספק לכם מתנפחים וחוויית שירות מובחרים:

 

גזרו ושמרו: טיפים לבחירת חברה להשכרת מתנפחים במרכז

בררו אצל קרובים ומכרים בנוגע לחברה מומלצת

חברים, בני משפחה ושכנים ישמחו להעניק לכם מניסיונם ולשתף אתכם באופי חוויית ההתקשרות שלהם עם חברה לאספקת אטרקציות ומתנפחים. היתרון בבירור אצל חבר'ה שאתם מכירים טמון כמובן בעובדה שאין להם כל אינטרס למכור לכם והם יתנו לכם את המידע האמין ביותר. היזכרו במסיבה האחרונה אליה הוזמנתם עם הילדים לחוויה של משחק במתנפחים. שאלו את בעלי האירוע-לשעבר לגבי זהות הספק ממנו הם שכרו את המתנפחים והאם הם ממליצים עליו. אם תמצאו מקור מידע כזה לבירור על חברת מתנפחים, רוב הסיכויים שתמצאו בקלות את הספק האולטימטיבי. עכשיו רק תקוו שהוא פנוי בתאריך של המסיבה שלכם והמתנפחים הרצויים זמינים…

 

וודאו שהמתנפחים עומדים בתקני הבטיחות הנדרשים

כשאתם בעלי האירוע, באופן טבעי חלה עליכם חובת האחריות בנוגע לנעשה באירוע. תוכלו למנוע סיכונים מיותרים כשתבררו אצל חברת מתנפחים במרכז בנוגע לאיכות המתקנים ועמידתם בתקני הבטיחות. זהו כלל בסיסי בבחירת השכרת מתנפחים במרכז והוא בעל משמעות בעיקר אם אתם שוכרים את המתנפחים מטעם מוסד חינוכי והאחריות על שלום התלמידים מוטלת עליכם גם מבחינה חוקית.

 

האם החברה מספקת מבחר גדול של מתקנים?

היכנסו לאתר החברה וחפשו מהם סוגי המתקנים אותם מציעה החברה ללקוחותיה. מבחר גדול של מתנפחים יאפשר לכם לבחור את המתנפח או מספר המתנפחים המתאימים לכם לאירוע הן מבחינת הגודל, הן מבחינת התקציב והן מבחינת גיל הילדים.

באתר של חברת כיפלנד – אטרקציות לאירועים מגוון גדול של מתקנים מתנפחים בחלוקה לפי סוגים וגילאים. מוזמנים להיכנס ולבחור לעצמכם את המתקנים המועדפים עליכם. מבולבלים מהשפע? נציג של חברת כיפלנד ישמח להדריך אתכם בבחירת האטרקציות המתאימות לכם לאירוע.

 

האם החברה להשכרת מתנפחים במרכז אפשרת התאמה של סוגי מתקנים לגילאי המשתתפים?

כשאתם מנסים לבחון את טיב השירות של חברת השכרת מתנפחים במרכז, רצוי שתבדקו אם ניתן להזמין דרכה מתקנים מתנפחים בהתאמה מדויקת לגיל המשתתפים באירוע. כך למשל באתר של חברת כיפלנד, חברה המציעה אטרקציות באזור המרכז, תוכלו למצוא אזורים שונים להזמנת מתנפחים לרמות שונות של גילאים:

  • מתנפחים לגיל הרך
  • מתנפחים לילדים
  • מתנפחים לבני נוער וצעירים

 

החלוקה לפי רמות מאשפרת לכם להזמין בקלות ובמהירות את המתנפחים המתאימים לאירוע שלכם ואף להקים מתחם מתנפחים לכל הגילאים בחלוקה מאוזנת לפי צרכי המשתתפים באירוע.

 

האם ניתן להזמין צוות שיתפעל את המתנפחים בשטח?

אם אתם מזמינים יותר ממתנפח בודד ואתם מעוניינים באנשי צוות שיהיו אחראים לתפעול השוטף של המתנפחים לאורך כל האירוע, רצוי שתבררו אצל חברת ההשכרה במרכז בנוגע לאנשי צוות מיומנים שידאגו להקמת המתחם בשטח לפי הוראותיכם, לתפעול אדיב של המתקן, לשמירה על הוראות הבטיחות והשגחה על הילדים וכן לפירוק והובלה חזור של המתנפחים.

 

מה חשוב לזכור לקראת השכרת מתנפחים לאירוע במרכז?

אם אתם בוחרים לקיים את האירוע בקיץ, חשוב שתצטיידו באמצעי הצללה מספקים יחד עם שתייה מרובה. אזורי החוץ במרכז, במיוחד בעונת הקיץ, מאופיינים בטמפרטורה גבוהה במיוחד וקרינת שמש קיצונית, קחו זאת בחשבון כשאתם מתכננים להקים מתחם מתנפחים בפארק.

 

פארקים מומלצים במרכז להקמת מתחם מתנפחים

מעוניינים לשכור מתנפחים לאירוע חוץ באזור המרכז? ערים רבות מציעות גינות שעשועים ופארקים עם מדשאות רחבות ידיים בהם תוכלו להקים מתחם מתנפחים מהנה. רק חשוב לא לשכוח 2 נקודות:

  1. עליכם להצטייד בגנרטור בהתאם למרחק ממקור חשמל זמין. בררו עם חברת השכרת מתנפחים לגבי השכרת ציוד נילווה כמו גנרטור ושמשיות.
  2.  במידה ואתם חוגגים בצורה המונית ואתם עתידים להקים מתחם מתנפחים גדול, רצוי שתתאמו זאת עם הרשות העירונית כדי למנוע חוסר הבנה ולבצע את האירוע לפי חוק ובהתאם להנחיות.

 

כמובן שאתם יכולים לחגוג גם בפנים. רוב המתנפחים מתאימים גם למבנים סגורים וישנם מתחמים קטנים במיוחד שניתן להקים אותם גם בשטח הביתי, כך שמדובר באטרקציה שמאפשרת לכם לחגוג בכל קונספט.

 

האותיות הקטנות שחשוב לקרוא כשאתם מזמינים מתנפחים במרכז

מספר ילדים מקסימלי לקפיצה בו זמנית על המתקן

חשוב שתבררו מה מספר הילדים המקסימלי לשימוש במתקן. כך תוכלו לתכנן את כמות המתקנים הנדרשת לצורך האירוע שלכם. הקפידו לא ליצור מצב בו קיימים זמני המתנה ארוכים עבור שימוש במתנפח, זה עלול להעכיר את האווירה ולפגום בחוויה של המשתתפים.

 

עלויות נלוות

כשאתם מזמינים מתנפחים לאירוע במתקן, בררו מהן העלויות הנלוות כגון: עלות ההובלה, מע"מ על העסקה ושירות של אנשי צוות לתפעול המתנפחים. כל אלו יצטרפו וייכללו במחיר הסופי של השירות. ההבנה במה כרוכה השכרת מתנפחים תסייע לכם לבצע סקר שוק מדויק למציאת חברת ההשכרה המשתלמת ביותר.

 

אחריות במקרה נזק/איחור/עיכוב/ביטול

שימו לב לברר בתקנון האתר או בהסכם עליו אתם חותמים על מי חלה האחריות בכל מקרה של נזק למתנפח במהלך השימוש/ההובלה,

 

 לסיכום

מעוניינים להזמין מתנפחים לאירוע במרכז? בררו היטב על חברת השכרה אמינה ואיכותית המחזיקה באתר נוח – להזמנה קלה ואינטואיטיבית של מתקנים מתנפחים. חברת כיפלנד מזמינה אתכם לשיחת ייעוץ עם נציג מטעמה כדי לסייע לכם בהזמנת מתחם מתנפחים מנצח לאירוע במרכז. נציגי החברה ישמחו לעמוד לצדכם לאורך כל האירוע בהובלה, הקמה ותפעול אדיבים שיגרמו לכל האורחים להנאה מרובה. להשכרת מתנפחים במרכז חייגו עכשיו: 077-997-21-55.

השכרת מתנפחים במרכז - הבחירה המומלצת
השכרת מתנפחים במרכז – הבחירה המומלצת

Leave A Reply