זה כמעט הפך למוסכמה: במסיבת יום הולדת לילדים אוכלים לחמנייה בנקניקיה. המאכל הוותיק והנחמד הזה שמלווה אותנו עוד מילדות ונמכר בכל הזדמנות הוא מנת דגל זמינה ונוחה שאהובה על ילדים באשר הם. לנו כהורים, היא אפשרות מועדפת שכן היא מספקת מענה לארוחה שלמה ומנגד היא מצמצמת את אפשרויות הלכלוך והבלגן למינימום ולא דורשת מאיתנו לפתוח שולחן. אז אם בדוכן נקניקיות עסקינן, מה הגודל המומלץ לנקניקיות לאירוע הבא שלכם? מומחי כיפלנד מביאים תשובות מדויקות.

 

הדגשים החשובים בבחירת גודל כל נקניקיה

לצערנו לא נוכל להצביע על משקל מדויק ולהגיד לכם: 'כזה ראה וקדש'. לא. לכל הזדמנות תתאים נקניקיה במשקל וגודל אחר, ולכן כאן נביא המלצות של מומחי כיפלנד להתאמת גודל הנקניקיה לסיטואציה ספציפית. קדימה:

 

התאמה לסוג המנה

מציעים נקניקיות קטנות כנת פתיחה יחד עם עוד מספר מנות מכובד? מגישים את הנקניקיה במנה יחידה באירוע? לסוג המנה ולמרכזיות שלה באירוע השפעה על גודלה ומשקלה. אם אתם מביאים את הנקניקיות כחלק מהמנות העיקריות באירוע רשמי כמו חתונה או אירוע עסקי, מומלץ לכם לשלב אותן בפורמט קטן, כך הן משתלבות היטב בתפריט ייצוגי. לעומת זאת, במסיבת יום הולדת או באירוע משפחתי מצומצם, מומלץ לבחור בנקניקיות גדולות יותר, כשאנו יוצאים מנקודת הנחה שהן מהוות חלק משמעותית בתפריט והן נדרשות להשביע את המוזמנים.

 

התאמה לגיל המשתתפים באירוע

כמובן שגיל המזומנים משפיע על גודל הנקניקיה בצורה משמעותית: מומחי כיפלנד ממליצים על החלוקה הבאה לצורך התאמת המנה לגיל המשתתפים:

גיל המשתתפים משקל הנקניקיה המומלץ 
ילדים בגיל 5-14 45 גרם
בני נוער ומבוגרים 90 גרם
בני נוער ומבוגרים 160 גרם (נקניקיה משודרגת)

שימו לב שייתכן וחלק מבני הנוער יעדיפו נקניקיה במידה מוקטנת לעומת ילדים שיבחרו באופציה של נקניקיה "שמנה" יותר. יחד עם זאת, לרוב מקובל להזמין לאירוע הכולל רק ילדים – נקניקיות במשקל 45 גרם ובאירוע המיועד למבוגרים נקניקיות במשקל 90/160 גרם.

באירוע המערב ילדים ומבוגרים מומלץ להרכיב 2 סוגי מנות שונות ולחלקן בהתאמה לגיל הסועד.

 

התאמה לצורת ההגשה

כיום, מקובלת הגשה של מנות בופה קטנטנות (מנות אצבע) הכוללות בתוכן גם לחמניות ביס בשילוב נקניקיות מיני. במידה ואתם מעוניינים בסוג כזה של מנות תידרשו להזמין את הנקניקיות בהזמנה מיוחדת.

 

התאמת גודל הנקניקיות לפי סוג אירוע: מדריך

מתלבטים מה גודל הנקניקיות המדויק לאירוע הבא שלכם? כאן סיכמנו עבורכם בקצרה את גדלי הנקניקיות השונים בהתאמה לסוגי אירועים נפוצים. מוזמנים לאתר את סוג האירוע שלכם וללמוד מה ממליצים מומחי הפקה מובילים עם ניסיון בתחום הקייטרינג:

 

סוג האירוע: מסיבות יום הולדת לילדים

בחרו בנקניקיות קטנות (45 גרם). ילדים, מניסיון, לא מסוגלים לאכול הרבה. הגודל הקטן מספיק להם די והותר וכשנקניקיה משולבת בתוך לחמניה טריה ורכה, מובטח לכם שהם ישבעו ובדרך כלל לא ירצו מנה נוספת. נקניקיות קטנות מאפשרות לכם לספק להם ארוחה מצוינת ולמנוע בזבוז של כסף על הזמנת מנות מיותרות.

 

סוג האירוע: אירוע עסקי ללקוחות

בחרו בנקניקיות בינוניות (90 גרם) בהתאם לאופי של אירועים אלו הכולל בעיקר נשנוש של מנות ולא אכילה מסודרת סביב שולחנות ערוכים. הנטיה באירועים עסקים היא לאכול בעמידה תוך כדי סמול-טוק ולכן מומלץ לבחור בנקניקיות בגודל בינוני שמתאימות לקונספט.

 

סוג האירוע: מפגש משפחתי/מסיבת ברביקיו עם חברים

בחרו בנקניקיות גדולות (160 גרם). נקניקיות אלה מתאימות לאופי של אירוע משפחתי בו חלק משמעותי מאוד מושקע בארוחה. נקניקיות גדולות יכולות להוות את המנה העיקרית בארוחה ולספק אפשרות קלה ונוחה לאירוח כיפי, משביע ומגבש. אה, וכמובן טעיםםםם – איך שכחנו?!

 

כמה נקניקיות להזמין לאירוע?

סוגיית הכמות בחלק הקולינרי של האירוע מטרידה רבים מהמארחים במגוון סוגי אירועים. מצד אחד, קיים חשש שמא בהזמנת כמות מדויקת – עלול להיווצר חוסר וחלק מהאורחים לא יוכלו ליהנות מהמנה ומצד שני, מארחים רבים מעוניינים לחסוך ולא להזמין כמות נקניקיות גדולה מהנצרך שתיזרק לאחר האירוע. מומחי ההפקה של כיפלנד מעניקים המלצות מהשטח על כמות הנקניקיות הנכונה לכל אירוע:

סוג האירוע אירוע קטן (עד 20 איש) אירוע בינוני (20-50 איש) אירוע גדול (מעל 50 אנשים)
מספר נקניקיות לכל סועד 1-2 נקניקיות 2-3 נקניקיות 3-4 נקניקיות
גודל הנקניקיה קטן-בינוני בינוני קטן

באירועים קטנים יכול כל אורח לבחור את גודל הנקניקיות הרצוי לו, לעומת זאת, באירועים המוניים חשוב להביא גודל אחיד של נקניקיות כדי להימנע ממצב של חוסר. בנוסף, ניתן להכין כמות גדולה של נקניקיות בבת אחת ובכך לייצר פתרון מהיר למענה קולינרי יעיל בתוך האירוע.

 

אילו סוגי נקניקיות מומלץ להזמין לאירוע?

במידה ואתם יודעים כי האירוע שלכם אמור לכלול אורחים הרגישים לחלק ממרכיבי הנקניקיה או אורחים השומרים על אורח חיים שמנוגד לצריכת נקניקיות בשר או עוף, מומלץ לדאוג להם לתחליפים מתאימים. חשוב שתפתחו דוכן של נקניקיות סויה או כל דוכן המכיל מנה אלטרנטיבית לצורכים תזונה צמחונית/טבעונית. צעד זה חשוב מאוד ומהווה התחשבות בצרכי כלל האורחים באירוע.

 

מה חשוב לצרף לדוכן נקניקיות באירוע שלכם?

מומחי חברת כיפלנד מנוסים הרב בהפקת אירועים מסוגים שונים וממליצים על שדרוג דוכן נקניקיות לאירוע במגוון אופנים:

 

שלבו דוכן צ'יפס מנצח

דוכן הצ'יפס של כיפלנד -אטרקציות לאירועים ידוע כדוכן מנצח. הצ'יפס של כיפלנד מושלם ומשלב טריות, חמימות שכבה קריספית חיצונית וחלק פנימי נימוח: השילוב האולטימטיבי למנה הכוללת נקניקיות במרקם מעולה וצ'יפס קראנצ'י נהדר.

 

הקפידו על צירוף רטבים מתאימים

דוכן הנקניקיות של כיפלנד כולל מגוון רטבים לבחירה: מיונז, קטשופ, מיונז וכל רוטב אחר לבחירתכם.

 

שלבו לחמניות רכות וטריות

הנקניקיות של כיפלנד מוגשות בתוך לחמניות מאורכות טריות ביותר הנאפות ביום האירוע עצמו ויוצרות יחד עם הנקניקיות ארוחה שלמה.

 

הוסיפו כרוב כבוש ומלפפון חמוץ תוצרת בית

מנה מוצלחת של נקניקיה בלחמניה כוללת מלפפון חמוץ ביתי וכרוב כבוש. חברת כיפלנד אטרקציות לאירועים מספקת לכם תוספות אלו ברמה הגבוהה ביותר כדי שתוכלו להגיש באירוע שלכם את המנה המסורתית כמו שהיא צריכה להיות.

בנוסף, חברת כיפלנד מספקת לכם אנשי צוות מקצועיים ומיומנים להכנת הנקניקיות במקום האירוע כך שאתם תוכלו להתפנות לארח את המוזמנים. אנשי הצוות של כיפלנד מתאפיינים בחיוך תמידי ובשירות אדיב לאורך כל האירוע, הנאה מובטחת!

 

דוכן נקניקיות מנצח עם חברת כיפלנד – הבחירה המנצחת

חברת כיפלנד מפורסמת כחברה לאספקת אטרקציות ודוכני מזון ברמה הגבוהה ביותר, אנשי הצוות של כיפלנד יגיעו לאירוע שלכם, יקימו דוכן נקניקיות מדיף ריח מגרה ויהיו אחראיים על ההכנה וההגשה לאורך כל האירוע. כך תוכלו להיות פנויים לחלוטים ליהנות באירוע שלכם בלי להיות טרודים בחלק הקולינרי.

בנוסף, תוכלו לשלב דוכני מזון נוספים כדי לספק מבחר מגוון ולצד זאת להזמין אטרקציות כמו מתנפחים, שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה כדי להפוך את המסיבה לאירוע בלתי נשכח. נציגי השירות של כיפלנד בעלי ניסיון והם ישמחו לעזור לכם בהתאמת גודל המנה כמו בהזמנת האטרקציות המתאימות בול לאירוע שלכם. חייגו עכשיו 077-997-2155 וקבלו ייעוץ חינם לאירוע מושלם.

דוכן נקניקיות לאירוע: מה גודל הנקניקיות המומלץ?
דוכן נקניקיות לאירוע: מה גודל הנקניקיות המומלץ?