אם אתם עורכים אירוע קיצי, יש לנו דרך מדהימה לשדרג לכם את האירוע – מגלשות מים מתנפחות, שיהפכו כל אירוע לחגיגה רטובה ומלאת אדרנלין כאילו הבאתם את הממדיון עד אליכם! מגלשת מים מתנפחת היא אטרקציה לאירוע שאף פעם לא מפספסת, ותהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת.

מה זה בעצם מגלשת מים מתנפחת?

מגלשת מים מתנפחת היא אטרקציה לאירוע שניתן להוסיף לכל אירוע שנערך בחוץ, בחודשי הקיץ ועדיף במהלך היום (אך כמובן לא חובה). מדובר על מתקן מתנפח בגבהים שונים, בגדלים שונים ובעיצובים שונים, עליו מטפסים בנוחות על סולם חבלים וכשמגיעים לפסגה מתגלשים עד שמגיעים לבריכה קטנה שנמצאת בתחתית. המגלשה עצמה רטובה ממים או מקצף, כך שהגלישה מהירה וזורמת. כמובן, יש להגיע עם בגד ים, ולכן מדובר על אטרקציה לאירוע המשלב מים או בגד ים.

סוגים של מגלשות מים מתנפחות

כאמור, ישנם סוגים שונים של מגלשות מים, ואם אתם מחפשים אטרקציה לאירוע עליכם להתאים את המגלשה לאופי האירוע ולקהל היעד. ישנן מגלשות גבוהות מאוד, כמו מגלשת אקסטרים דו מסלולית בגובה 8 או 6 מטר, המתאימה לילדים מגיל 5 ומעלה. לעומת זאת, ישנן מגלשות נמוכות ומתונות יותר, בגובה של 2-3 מטרים המתאימות לילדים מגיל 3. כמו כן, המגלשות מגיעות בעיצובים שונים ובצבעים שמחים כמו מגלשה בסגנון דקלים, בסגנון עולם המים, מגלשת דולפינים, מגלשות דו-מסלוליות ועוד. לבסוף, ישנן מגלשות מים מתנפחות ללא בריכה בתחתיתן; מגלשות כאלו מתאימות לבריכות קיימות, ומצמידים אותן לסף הבריכה וכך מתגלשים ישירות לתוך הבריכה הקיימת (בטון או אינטקס). 

באילו אירועים מתאים לשלב מגלשת מים מתנפחת?

למעשה, כל עוד האירוע מתרחש בחוץ, באזורים פתוחים ורחבים המאפשרים את הקמת המגלשה, ניתן לשלב אותה כמעט בכל מקום. היא מתאימה בעיקר לאירועים עם ילדים ונערים, כמו מסיבות יום הולדת לילדים, אירועי כיתה, אירועי בר/בת מצווה, אירועים למשפחות, מסיבות בריכה, אירועים צהריים וימי כיף המתרחשים בחוץ. 

 

כמובן, חשוב שיהיו אלו חודשים חמים וכן להודיע למוזמנים להגיע עם בגד ים, אם זה לא ברור מאופי האירוע. אין ספק שכמעט כל אירוע המתאים לתנאים הטכניים יכול לשלב מגלשת מים כאטרקציה לאירוע, שתוסיף הרבה שמחה וכיף ליום האירוע. 

מה צריך לדעת לפני שמזמינים מגלשת מים לאירוע?

כל מגלשות המים המתנפחות מגיעות עם מפוח חשמלי וכבל מאריך, אך יש צורך בשקע חשמלי בקרבת מקום כדי להפעיל את המתקן. כמו כן, רצוי שיהיה צינור מים בקרבת מקום, למילוי קל ומהיר יותר של המתקן. 

חלק מהמגלשות, בעיקר הנמוכות יותר, מאפשרות איסוף עצמי והקמה עצמאית של המתקן שכן אינן דורשות ידע מסוים וניתן לתפעל ולהקים אותן באופן עצמאי. לעומת זאת, המתנפחים הגדולים והגבוהים יותר דורשים תפעול של אנשי צוות מקצועיים, שמגיעים עד למקום האירוע, מקימים את המתקן, מתפעלים אותו לאורך כל האירוע ובסיום מקפלים ולוקחים אותו.