אם אתם עורכים אירוע באווירה קיצית, יש לנו דרך מדהימה לשדרג לכם את האירוע – מגלשת מים מתנפחת

מגלשות מים יהפכו כל אירוע לחגיגה רטובה ומלאת אדרנלין כאילו הבאתם את המימדיון עד אליכם!

מגלשת מים מתנפחת היא אטרקציה לאירוע שאף פעם לא מפספסת, ותהפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

מה זה מגלשת מים מתנפחת?

מגלשת מים מתנפחת היא אטרקציה לאירוע שניתן להוסיף לכל אירוע שנערך בחוץ, בחודשי הקיץ ועדיף במהלך היום (אך כמובן לא חובה). מדובר במגלשות מים בגבהים שונים, בגדלים שונים ובעיצובים שונים, עליו מטפסים בנוחות על סולם חבלים, וכשמגיעים לפסגה מתגלשים עד שמגיעים לבריכה קטנה שנמצאת בתחתית.

מגלשת מים עצמה רטובה ממים או מקצף, כך שהגלישה מהירה וזורמת. מומלץ להגיע עם בגד ים, ולכן מדובר על אטרקציה לאירוע המשלבת מים או בגד ים.

סוגים של מגלשות מים לבחירה

כאמור, ישנם סוגים שונים של מגלשות מים, ואם אתם מחפשים אטרקציה לאירוע עליכם להתאים את המגלשת מים לאופי האירוע ולקהל היעד.

ישנן מגלשות מים ענקיות, כמו מגלשת מים אקסטרים דו מסלולית בגובה 8 או 6 מטר, המתאימה לילדים מגיל 5 ומעלה. לעומת זאת, ישנן מגלשות מים נמוכות ומתונות יותר, בגובה של 2-3 מטרים המתאימות לילדים מגיל 3.

כמו כן, מגלשת מים מתנפחת מגיעה בעיצובים שונים ובצבעים שמחים כמו מגלשת מים בסגנון דקלים, מגלשת מים בסגנון עולם המים, מגלשת דולפינים, מגלשות דו-מסלוליות ועוד.

לבסוף, ישנן מגלשות מים מתנפחות ללא בריכה בתחתיתן – מגלשות מים לחצר כאלו מתאימות לבריכות קיימות, ומצמידים אותן לסף הבריכה וכך מתגלשים ישירות לתוך הבריכה הקיימת (בטון או אינטקס). 

באילו אירועים מתאים לשלב מגלשת מים מתנפחת?

למעשה, כל עוד האירוע מתרחש בחוץ, באזורים פתוחים ורחבים המאפשרים את הקמת המגלשה, ניתן לשלב אותה כמעט בכל מקום. היא מתאימה בעיקר לאירועים עם ילדים ונערים, כמו מסיבות יום הולדת לילדים, אירועי כיתה, אירועי בר/בת מצווה, אירועים למשפחות, מסיבות בריכה, אירועי צהריים וימי כיף המתרחשים בחוץ. 

כמובן, חשוב שיהיו אלו חודשים חמים וכן להודיע למוזמנים להגיע עם בגד ים, אם זה לא ברור מאופי האירוע. אין ספק שכמעט כל אירוע המתאים לתנאים הטכניים יכול לשלב מגלשת מים מתנפחת כאטרקציה לאירוע, שתוסיף הרבה שמחה וכיף ליום האירוע. 

מה צריך לדעת לפני שמשכירים מגלשת מים מתנפחת לאירוע?

כל מגלשת מים מתנפחת מגיעה עם מפוח חשמלי וכבל מאריך, אך יש צורך בשקע חשמלי בקרבת מקום כדי להפעיל את המתקן. כמו כן, רצוי שיהיה צינור מים בקרבת מקום, למילוי קל ומהיר יותר של המגלשה. 

יש מגלשות מים, בעיקר הנמוכות יותר, שאפשר באיסוף עצמי והקמה עצמאית של המתקן, שכן אינן דורשות ידע מסוים וניתן לתפעל ולהקים אותן באופן עצמאי. לעומת זאת, מגלשות מים הגדולות והגבוהות יותר דורשות תפעול של אנשי צוות מקצועיים, שמגיעים עד למקום האירוע, מקימים את המתקן, מתפעלים אותו לאורך כל האירוע ובסיום מקפלים ולוקחים אותו.